język / Sprache

Organizacja dostaw

Zamówienia można składać telefonicznie lub e-mailam. Koszty transportu są wyliczane indywidualnie i zależą od ilości zamówionego towaru oraz odległości do miejsca rozładunku. Jeżeli jesteś spoza Bolesławca i chcesz dowiedzieć się jakie są koszty dostawy do Twojej miejscowości skontaktuj się ze sprzedającym. Posiadamy własny samochód samowyładowczy typu HDS. Rozładunek odbywa się zawsze na nasz koszt. Towar dostarczany jest na paletach, za które pobierana jest kaucja w wysokości 50 zł. Zwrot palet może nastąpić w dowolnym czasie. Istnieje również możliwość wymiany palet na terenie budowy.

Transport paletowy na terenie całego kraju odbywa się za pośrednictwem kuriera PEKAES ( możliwość płatności przy dostawie ) - koszt takiego transportu wyceniamy indywidualnie i jest on uzależniony od rodzaju towaru ( gabaratów palety ) oraz wagi. Aby wycenić koszt dostawy napisz do nas na info@cer-art.pl 

Doradztwo

Na terenie hurtowni posiadamy ogódek wystawowy z całym naszym bogatym asortymentem. Zapraszamy do jego obejrzenia. Dzięki niemu, wraz z doświadczonym sprzedawcą możesz łatwiej wybrać odpowiednią dla siebie kostkę brukową, jak i inne kamienie ozdobne. Na terenie Bolesławca i okolic służymy nieodpłatnie pomocą zaprojektowania Twojej inwestycji.

Reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są przy udziale przedstawiciela hurtowni oraz przedstawiciela producenta. Pierwszym etapem procedury reklamacyjnej jest przysłanie do siedziby firmy Cer Art zdjęć reklamowanego produktu.

Zwroty materiałów

Nie gwarantujemy zwrotu niewykorzystanych materiałów, jednak w przypadku ich zwrotu koszt transportu ponosi zwracający.