język / Sprache

Firma Cer Art Bolesławiec zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową kostki betonowej, bruku granitowego, grysu, kamieni ozdobnych, grilli ogrodowych itp. Kostka brukowa stanowi obecnie większość asortymentu, jej szeroka gama kształtów i kolorów daje klientom duży wybór w podejmowaniu decyzji.


Siedziba firmy zlokalizowana jest w okolicach Bolesławca, w sercu zagłębia kamienia naturalnego – piaskowca, przez co posiadamy najlepszy dostęp do szerokiej gamy produktów związanych z tym minerałem

Naszą największa zaletą jest najwyższa jakość oferowanych produktów, sprawna logistyka oraz co najważniejsze - niskie ceny. Wszystkie trzy wymienione cechy składają się na budowanie satysfakcji klienta - najwyższego celu, jaki może postawić przed sobą każdy rozwijający się przedsiębiorca.

W dobie ostatnich przemian gospodarczych na świecie, również w Polsce, rynek materiałów budowlanych przeszedł mocne załamanie. Ograniczony popyt zmusza wiele firm do obniżania cen produktów, jak i cięcia kosztów. Nas zmusił również ! Poprzez pełne wykorzystanie środków transportu obniżyliśmy koszty logistyczne a w konsekwencji ceny produktów.